نکاتی درباره قرار دادن توشه و وسایل در عقب خرید خودرو فروش خودرو

چه به یک مهاجرت بیرون از شهر بروید , یا به خانه‌ی جدید نقل‌مکان فرمائید یا بخواهید که دانشجویتان را به دانشگاهش برسانید , هنگام بارگیری وسایل در عقب خرید خودرو فروش خودرو , می‌بایست از ایمنی رانندگی مطمئن باشید .
۱ . هر خرید خودرو فروش خودرویی ظرفیتی دارااست
راجع‌به شاسی‌بلندهای کوچک , ظرفیت حمل بار برای مدلی نظیر فورد اسکیپ ۳۷۵ کیلوگرم و برای مدلی نظیر میتسوبیشی اوت‌لندر ۵۲۵ کیلوگرم است . بین شاسی‌بلند‌های متوسط , نیسان مورانو فقط قادر است ۴۰۸ کیلوگرم توشه جابجا کند , در حالیکه گنجایش حمل بار شورولت تراورس به ۶۳۷ کیلوگرم میرسد . ظرفیت حمل بار مینی‌ون ها هم به همین‌ شکل می تواند متغیر باشد . گنجایش حمل توشه هر خرید خودرو فروش خودرویی در راهنمای آن درج شده شده‌است .

همه‌ مینی‌ون‌ ها و شاسی‌بلند ها به یک بعدها طراحی نشده‌اند و در صورتی‌که یک شاسی‌بلند یا این که مینی‌ون دارید , برهان نمی شود که عقب آن را تا سقف پُر از وسایل فرمائید . ماکزیمم حمل بار دربرگیرنده وزن مسافران و وسایل , حداکثر باری است که یک خرید خودرو فروش خودرو برای کنترل آن طراحی شده است و این میزان در کلاس‌ها و نوع خرید خودرو فروش خودروهای متعدد , مختلف است .
نکاتی درباره قرار دادن توشه و وسایل در عقب خرید خودرو فروش خودرو

۲ . قرار دادن وسایل سنگین در جلو
اجسام سنگین را تا جایی که میتوانید در جلوی بخش بارگیر اتومبیل و روی کف قرار دهید . در تمام وسایل نقلیه و به‌خصوص شاسی‌بلند‌ها , قراردادن سنگین‌ترین وسایل در مرکز اتومبیل , اهمیت دارد ; چون این کار سبب می شود که نیروهای مخالف هندلینگ خرید خودرو فروش خودرو ناشی از وزن بارگیر , کاهش یابند .

همینطور , وزن بسیار در عقب قادر است فشار زیادی به فنرهای عقب وارد کند و وزن وارده به چرخ‌های جلو را کاهش دهد و در سود , در دست گرفتن فرمان و ترمز را تحت‌تأثیر قرار دهد . به علاوه , راهکار قرار دادن اشیای سنگین وزن در راءس خرید خودرو فروش خودرو , سبب میگردد نقطه ثقل اتومبیل , پایین نگه داشته شود و شانس لغزش کاهش یابد .
نکاتی در رابطه قرار دادن بار و وسایل در عقب خرید خودرو فروش خودرو

۳ . سفت کردن وسایل لغزان
برای آن‌که از به پرواز درآمدن ( ! ) وسایل در هنگام یک جلوگیری ناگهانی جلوگیری نمائید , وسایل کوچک را باطن جعبه‌هایی بسته‌بندی فرمایید و جعبه‌های گران قدر را با قلاب‌های بخش بارگیر ببندید .
نکاتی در رابطه قرار دادن بار و وسایل در عقب خرید خودرو فروش خودرو

۴ . اهمیت ناحیه روءیت کرد در عقب
مطمئن گردید که آنقدر بارگیر را لبریز نکرده‌اید که نتوانید بیرون را ببینید . زمانی شیشه عقب کاملاً پوشیده باشد , رانندگی دشوار می گردد و هنگام دور زدن , خطر متعددی را ایجاد می‌کند .
نکاتی در رابطه قرار دادن بار و وسایل در عقب خرید خودرو فروش خودرو

۵ . اسباب و اثاث اساس و مورد نیاز را دم دست نگاه دارید .

جعبه کمک‌های اولیه , موبایل موبایل و نقشه‌ها اعم از وسایلی می‌باشند که می بایست با گاز قابل‌دسترسی باشند .
نکاتی درباره قرار دادن بار و وسایل در عقب اتومبیل

۶ . حفظ و نظارت فشار باد لاستیک‌ها
قبل از رفتن به مهاجرت , حتماً شرایط تایرها را نظارت نمایید . مطمئن شوید که هیچ برآمدگی در لبه لاستیک‌ها یا فساد بیش تر از حد رویکرد وجود نداشته باشد ; مواقعی مانند میخ فولادی یا بریدگی گوشه لاستیک .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *