در تشکیل داد یک ورقه و یا یک پست دستگاه چاپ بنر باید موارد تحت را در نظر داشته باشید :

در تشکیل داد یک کاغذ و یا یک پست باید موردها ذیل را در لحاظ داشته باشید :

عنوان ورقه : در‌این بخش می بایست کلمه و واژه دارای اهمیت شما موجود باشد , دستگاه چاپ بنر در حالتی‌که می خواهید یک پست تولید کنید , باید دقت داشته باشید که شایسته ترین عنوان را برای دستگاه چاپ بنر آن انتخاب نمایید , همینطور باید دستگاه چاپ بنر دقت داشته باشید که تمام کلمه ها جانور در کلمه با اهمیت در عنوان باید باشد .

URL : از یک لینک و پیوند یکتای کوتاه استعمال نمائید و کلمه ها طولانی تر را از آن حذف نمایید .

تگرار کلمه و واژه با اهمیت : واژه اساسی خویش را در جمله های اولیه مطلب خویش به کار گیری نمائید , و دستگاه چاپ بنر کارایی نمائید که چندبار نیز آن را در محتوای خود تکرار نمایید , همت کنید از لغت ها هم معنا به کارگیری فرمایید بجای آنکه از کلمه ها یکسان بارها سود نمایید . اینها میتوانند لغات با اهمیت دوم شما باشند .

نوشته جایگزین تصاویر : وقتی که یک تصویر را در وردپرس آپلود کنید , ویرایشگر ویژوال به صورت خود کار از اسم تصویر به عنوان متن جایگزین منفعت می نماید , این به آن معنا است که شما بایستی برای تصاویر گذشته از آپلود برچسب انتخاب کنید! نام فولدر می بایست به سادگی تصویر را توضیح دهد , عملکرد نمایید فراوان و به طور مداوم از واژه کلیدی خود در نوشته جایگزین تصاویر و نام آنان استفاده نکنید .

بهینه سازی سرعت تصاویر : با به کارگیری از ابزار GTmetrix می‌توانید صفحه های خویش را تحلیل کنید تا تصاویر با صرفه نشده خود را بیابید . تصاویر بزرگ نیاز خواهند داشت تا آن‌ها را تغییر میزان دهید تا به بعد ها مطلوب برسند . در شرایطی‌که عرض بخش محتوای وب سایت شما ۶۸۰ است بایستی عرض تصویر شما هم ۶۸۰ باشد تا خوب به حیث برسد , برای سود خوبتر شما چه بسا می‌توانید از افزونه Imagify هم استعمال نمایید و تصاویر خود را فشرده سازی نمایید تا سرعت بارگیری بهتری داشته باشند .

پیوند های داخلی و خارجی : از پیوند های کمتری در صفحه ها خویش استعمال نمائید . گوگل از این مورد خوشش میاید , و دستگاه چاپ بنر تا وقتیکه در اکنون تولید پیوند به منابع اثرگذار باشید , نیز گوگل و نیز یوزرها از وبسایت شما راضی خواهند بود . پیوند های داخلی مناسب می‌باشند چون آنها کاربران را در تارنما شما نگه میدارند , البته برای این عمل شما به محتوای مناسبی نیاز خواهید داشت . پیوند های خارجی دستگاه چاپ بنر هم مطلوب می باشند ولی اعتنا داشته باشید که باید آنها را nofollow نموده باشید تا از گوگل امتیاز منفی دریافت نکنید , با انجام این کارها گوگل از سایت شما راضی خواهد بود و تارنما شما به یک تارنما پر بازدید تبدیل خواهد شد .

عنوان دستگاه چاپ بنر : اولین چیزی که با رنگ آبی رنگ یوزرها آن را مشاهده مینمایند تیتر دستگاه چاپ بنر است , مدام همت نکنید آن را به طور ساده و دقیقا مشابه واژه و کلمه اساسی خویش وارد نمائید , کمی به آن رنگ و رویی خاص بدهید , از خلاقیت خویش بهره فرمائید و آن را به عنوانی دارای هیجان تر تبدیل نمایید .

توضیحات متا : توضیحات متا به طوری خلاصه مطالب شما می باشند , و در ذیل تیتر مطلب شما در نتایج جستجو اکران داده خواهند شد . پس خوب تر است که برای تالیف آنان وقت قابل قبولی را صرف فرمایید تا یوزرها مجاب شوند که بر روی لینک و پیوند مقاله شما کلیک کنند .

پست دارای محتوای زیاد : محتوای نادر هیچ زمان دارای جايگاه بالایی نخواهد بود . محتوای فراوان که بتواند تیتر را به خوبی پوشش دهد بخصوص محتوایی که دارنده یک ویدیو اینفوگرافیک باشد می تواند مرتبه بالایی را کسب نماید , گوگل برای جايگاه دهی به مقاله دوران سپری شده در صفحه را هم مقدار گیری می نماید و نسبت به آن مطالب را درجه بندی می‌کند , پس هدف مهم شما این است که عصر سپری شده یوزرها در صفحات را ارتقا دهید .

با صرفه سازی شبکه های مردمی : تا کنون بایستی پروفایل های شبکه‌های‌عمومی خویش را به Yoast متصل نموده باشید , با کلیک بر روی آیکون اشتراک گذاری جانور در باکس افزونه در برگه ویرایشگر می توانید تصاویر منحصر به فرد به هر شبکه اجتماعی را آپلود فرمایید . دقت داشته باشید که مقدار تصاویر باید دلخواه باشد , درست است که دستگاه چاپ بنر این قضیه تاثیر متعددی در درجه شما نخواهد داشت ولی گشوده نیز بایستی این مجال را غنیمت شمرد .

خب انجام دادن این فعالیت بدان معنا است که شما می بایست برای هر پست خود سه تصویر با میزان های گوناگون ساخت نمائید , یک کدام از آنها که تصویر شاخص جانور در وب سایت است , و آن دو تصویر شاخص مورد منفعت در فیسبوک است که بایستی ۶۲۸*۱۲۰۰ پیکسل باشد و دیگری تصویر موضوع به کارگیری در توییتر است که بایستی ۵۱۲*۱۰۲۴ پیکسل باشد .

حالا می‌توانید مقاله خویش را با تصاویر دلخواه در شبکه‌های‌اجتماعی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *