ترفندهای نو برای لاغری خانه را تمیز نگه دارید و لاغر بمانید

تحقیقات تازه نشان داده است که پاک نگه داشتن منزل قادر است در لاغر شدن اشخاص یاری دهد ولی یکسره سرپا بودن برای نظافت کردن آن برهان لاغری وجود ندارد

محققان انجمن آمریکایی شیمی متوجه شدند که گردوغبار خانگی , دارای ترکیباتی است که به آن EDC می گویند و فعالیت آنها تولید خلل در مواد شیمیایی غدد داخل ریز است ; در نتیجه سلول های چربی تری گلیسیرید بیشتری که مدل دیگری از چربی است را جذب می کند . این مطالعه درباره ی ۱۱ خانواده در کارولینای شمالی صورت گرفته شده است و نتایج ۷نمونه از این دکتر نوایی نشان بخشید که گردوغبار منزل منجر تجمیع گلیسیرید در خون میشود . EDC به صورت معمول در کالاهای مصرفی یافت میشود و به راحتی میتواند خویش را دربین گردوغبار منزل مخفی کند و از طریق استنشاق , مواد خوراکی یا از طریق پوست در تن جذب شود .

طبق آمارهای تاکسی محافظت محیطی آمریکا , کودکان هر روز ۵۰میلی گرم گردوغبار خانه مصرف می نمایند ; به این ترتیب پاک نگه داشتن خانه میتواند در لاغر شدنتان مؤثر باشد . علاوه بر این یکسری رویکرد دیگر هم سفارش میشود :

یک آینه به دیوار آشپزخانه تان نصب فرمائید .


براساس تحقیقی که در نشریه پژوهش ها مصرف کننده آمده نصب یک آینه در جایی که در آن خوراک می خورید , میتواند در کاهش وزن مؤثر باشد . روانشناسان خوراک مدعا می باشند که نگاه کردن به چیزی که می خورید یکی از نادر تغییرات کوچکی است که میتواند مانع از طولانی تر وزن در شما شود .

لامپ ها را برای خواب خاموش نمایید .

بیدار ماندن تا دیروقت می تواند وزن بدن را ارتقاء دهد . پژوهش ها زیادی نشان داده است که پر‌نور نگه داشتن لامپ طی شب در عادات خوردن افراد تغییر تحول ساخت می نماید . متابولیسم تن در هنگام شب در کمترین حد خود قراردارد ; براین اساس تن وعده های غذایی دیرهنگام را پردازش نمی کند و در وعده های در طول روز هم ایراد ساخت می نماید . بهتر است شام خود را زود بخورید و چراغ ها را زود خاموش نمایید .

برای صبحانه شکلات بخورید .

مطالعات پروفسور دانیل جاکوبوویچ نشان میدهد که تناول کردن کیک شکلاتی در وعده صبح منجر کاهش وزن می گردد ; چراکه صبح بهترین فرصت برای شیوه پرتاب کردن متابولیسم بدن است تا برای تمام روز سوخت وساز انجام شود . میل کردن شکلات همچنین مانع از تمایل افراد به میل کردن شیرینی طی روز می گردد .

غذایتان را رایحه کنید .

راءس پژوهش ها شیمی مواد غذایی آلمان نشان داده است که رایحه کردن روغن زیتون خالص می‌تواند حس سیری به افراد القا نماید . تحقیقی دیگر نشان داده است که کسانی که موز یا این که سیب سبز رایحه کرده اند وزن بیشتری نسبت به دیگرافراد کمتر کرده اند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *